gazetemag tv

Vejeteryanlar sekste daha mı iyi?

Vejetaryenlerin beslenme şekli onlara, et yiyenlere nazaran çok daha büyük ölçüde enerji veriyor.

Hem öyle hem değil! Vejetaryenlerin beslenme şekli onlara, et yiyenlere nazaran çok daha büyük ölçüde enerji veriyor.

Her 4 erkekten biri 65’ine gelmeden iktidarsız oluyor ama vejetaryenlerin iktidarsızlığın en büyük sebeplerinden biri olan arter tıkanıklık problemi yaşamaları çok daha nadir bir durum.

Vejetaryenlerin çoğunun vücudu da daha biçimli oluyor, vücut imajını koruyor olmaları da çıplakken çok daha rahat olmalarını sağlıyor. Ama vejetaryenler de çinko yoksunluğu yaşıyor.

Ve eğer yeterince çinko almazsa vücut erkekte de kadında da libidonun anahtarı olan testosteron salgılamıyor. Vejetaryenler aynı zamanda B12 almakta da sıkıntı yaşadıkları için yorgunluk, nefes darlığı ve zayıf bağışıklık sistemi gibi problemler yaşıyorlar. Yani et yiyip yememeniz önemli değil; cinsel hayatınızın kalitesi genel sağlık durumunuzun kalitesine bağlı.

Önemli olan; dengeli beslenmek, egzersiz yapmak, kalp ve ruha önem vermek, istek ve ihtiyaçlar konusunda kendine dürüst olmak ve yeni deneyimlere açık olmak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.