‘Vatanım Sensin’ cephesinden Atatürk açıklaması

10 Kasım’da yayınlanan bölümündeki Atatürk sahnesi büyük beğeni kazanmış ve sosyal medyada bu konuda çok sayıda yorum yapılmıştı.

Sözcü’de yer alan habere göre geride bıraktığımız gün magazin sayfalarına düşen bir haber dizinin yapımcılarının, başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yer aldığı dizinin 3. bölümünde 10 Kasım’a özel çekilen ‘Atatürk’ sahnesinin büyük başarı elde etmesinin ardından ‘Atatürk’ karakterini diziye dahil etme kararı aldıklarını söylüyordu.

“ÖYLE BİR ARAYIŞIMIZ YOK”

Bu gelişmenin ardından herkes, Vatanım Sensin dizisinde Atatürk’ü hangi oyuncunun canlandıracağını tartışmaya başlarken bu konuya açıklık getirildi. Dizinin yapımcısıyla konuştuklarını söyleyen bir tv programında bugün, dizide Atatürk’ün olacağını, kendisinden bahsedileceğini ve senaryoya dahil edileceğini ancak bir oyuncu tarafından canlandırma yapılmayacağını açıklandı.

Tv programında, yapımcının “Atatürk canlandırılmayacak, biz öyle bir oyuncu arayışında değiliz” sözleri seyircilere iletildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.