Vatandaşların yardımına itfaiye yetişti… Bu kez yangın söndürmeye değil, kiremit düzeltmeye geldiler!

Düzce’de bir binanın çatısından kayan ve tehlike oluşturan kiremitleri, vatandaşlar düzeltemeyince itfaiye ekiplerinden yardım istedil. Vatandaşların ihbarı ile harekete geçen ekipler, tehlikeyi ortadan kaldırdı.

Sefer DEMİR / DÜZCE (İGFA) – Alınan bilgiye göre Düzce’nin Nusrettin Mahallesi’nde bir binanın çatısında kiremitler fırtına ve yağmur nedeniyle kaydı.

Binanın altından geçenler için büyük tehlike oluşturan kiremitleri gören sakinler, tehlike oluşturan kiremitleri düzeltmek için çalışma yaptı ancak başarılı olamadı.

Bunun üzerine Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinden yardım isteyen mahalleliye merdivenli itfaiye aracı gönderildi.

blank

Olay yerine gelen itfaiye ekibi, çatıya tırmanarak kısa sürede vatandaşlar için tehlike oluşturan kiremitleri aldı.

Hem sokak sakinleri hemde bina sakinleri derin nefes aldı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.