Vatan için kendinden vazgeçenler ”İsimsizler” yakında Kanal D’de

Vatan için kendinden vazgeçenler… İsimsizler…

Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılığında yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak İsimsizler , umutsuzluk kokan bir tabloyu umudun resmine dönüştürmek için verilen mücadeleyi konu alacak.

İkinci fragman önceki akşam yayınlandı…
Yayınlanan ilk fragmanı ile oldukça ses getiren Kanal D’nin iddialı projesi İsimsizler’in önceki akşam yayınlanan ikinci fragmanı da izleyicilerden tam not aldı. Büyük bir ilgili ile izlenen tanıtım, sosyal medya da çokça konuşuldu.

İsimsizler’den ilk kareler basın ile paylaşıldı…
Yakında Türkiye’nin kanalı Kanal D’de yayınlanacak İsimsizler’den ilk kareler basın ile paylaşıldı. Güçlü oyuncu kadrosu ile göz dolduran dizi, 2017’nin en iddialı projesi olmaya aday…

Kimdir İsimsizler?
Çekimleri tüm hızı ile devam eden İsimsizler’in oyuncu kadrosu ve künye ise şöyle;

Uğur Güneş / Kaymakam Fatih
Fatih, Türkiye’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine ataması yapılmış, umut vaat eden bir diplomat iken, son anda vazgeçer ve Virankaya’ya gitmek için gönüllü olur. Düşmanlara karşı vereceği mücadelede 7 can yoldaşı vardır Kaymakam Fatih’in.

blank

Bülent Alkış / Dayı ( Hasan Bozkırlı )
Keskin nişancılık konusunda uzman bir Özel Harekât polisidir. Yozgatlıdır. Hasan’a çevresindeki herkes “dayı” diye hitap eder. Etrafındakiler hem saygı gösterir hem de biraz çekinir bu koca kurttan.

blank

Sedat Mert / Olcay Demir
Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda çalışmış bir yüzbaşıdır. Orduya sızmaya çalışan paralel yapının kumpası sonucu içeri düşmüştür. 4 yıl içeride yattıktan sonra çıkmış ve bilgisine tecrübesine rağmen geri bir hizmette askerliğe dönmüştür.

blank

Taner Ertürkler /Ahmet Akıncı
Terörle mücadele bölümünde görev yapan, üstün hizmetlerinden dolayı birkaç kez takdir belgesi almış, başarılı bir emniyetçidir. Ruhu ancak sahadayken rahat eden, iflah olmaz aksiyon adamlarındandır Ahmet.

blank

Volkan Keskin / Kürşad Yusufoğlu
Trabzon’dan göç edip, İstanbul’un kabadayılarıyla meşhur semti Gültepe’ye yerleşmiş bir ailenin iki oğlundan küçük, kavgacı olanıdır Kürşad. Teşkilatta istihbarat meslek memuru olarak çalışmaktadır ancak ailesi dâhil çevresindekilerin çalıştığı kurumdan habersizdir.

blank

Çağkan Çulha / Murat Gürcan
Polis özel harekâtta görev yapan bir polistir. 12 yaşlarındayken, annesini üvey babasının dayağından kurtarmak için bıçakla adamı yaralamıştır. Sokaklarda geçen çocukluğu, ona ağır hayat tecrübeleri yaşatmıştır.

blank

Musab Ekici / Derman Taşçı
Doğma büyüme Virankaya’lı, taksi şoförüdür Derman. Vatanına yürekten bağlı, temiz yürekli Anadolu gencidir.

blank

Sera Kutlubey / Seher
Erkeksi, ufak tefek, güzel yüzlü bir kızdır Seher. Üstün zekâsı ve yetenekleri sayesinde bir bilgisayar dâhisi olup çıkmıştır. Hacker olarak giremeyeceği yer, aşamayacağı güvenlik duvarı yoktur.

blank

Algı Eke / Elif Toprak
Yaklaşık 6 aydır yörede çalışan idealist bir doktordur. Ankara’lı olmasına rağmen tıp fakültesindeki arkadaşlarının aksine, tayini Güney Doğu Bölgesi’ne çıktığında bir an bile tereddüt etmeden görevi kabul eder.

blank

https://www.youtube.com/watch?v=fPFYr_DLCGU

Künye:
Yönetmen : Osman Kaya
Yapımcı : Ahmet Kayımtu
Yusuf Esenkal
Serdar Öğretici
Yapım: Barakuda Film
Es Film
Senaryo : Mustafa Burak Doğu
Serkan Birlik
Ayça Mutlugil
Hale Çalap
Oyuncular: Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke (Elif)

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.