Vali Ekrem Canalp Edirne’ye veda etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan kararname ile Edirne’den Batman’a atanan Vali Ekrem Canalp Edirne’ye veda etti.

Erdoğan DEMİR / Keşan Postası (EDİRNE İGFA) – Edirne Valiliği bahçesinde düzenlenen törende Vali Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp şehre veda etti.

Vali Canalp ile vedalaşmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.

Edirne’deki motosiklet kulüplerinin üyeleri, motosikletleriyle geldikleri törende, Vali Canalp’e kente kazandırdığı motor sporları ve kamp karavan merkezi için pankartla teşekkür etti.

blank

Vedalaşma sonrasında tören mangasını selamlayan Vali Canalp, ‘Hepiniz Allah’a emanet olun, hakkımız sizlere helal ediyorum, hakkınız helal edin’ diyerek Valilik’ten ayrıldı.

Vali Canalp’in makam aracına, motosikletli yunus timleri ve motosikletçiler kent çıkışına kadar eşlik etti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.