gazetemag tv

Valerian and the City of a Thousand Planets filminden ilk uzaylı görüntüsü yayınladı

Valerian’dan Dan Makta fotoğrafı geldi.

Fransa’nın en popüler çizgi romanlarından biri olan Valerian & Laureline’e dayanan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’dan ( Valerian and the City of a Thousand Planets) yepyeni bir görüntü geldi. Gelen karede çizgi romanda Alpha İstasyonu (adı geçen bin gezegen kenti) konsey toplantılarında bulunan uzaylı elçisi Dan Makta’yı görüyoruz.

Makta yaklaşık 2 bin farklı tür uzaylıyı barındıran çizgi romanın sevilen karakterlerinden biri. Empire’a konuşan filmin yönetmeni Luc Besson, “Bir filmde uzaylı gördüğünüzde genellikle bir şeyleri yok etmeye çalışırlar. Fakat Alpha, bilim ve kültür şehri: herkes bilgi alış verişinde bulunuyor. Çok zengin bir dünya” diye konuştu.

blank

Zamanda ve uzayda yolculuk yapan zaman yolcusu ajanı Valerian ve onun kızıl saçlı yardımcısı Laureline’in maceralarını konu alan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’nda pop ikonu Rihanna, Kumandan Arün Filitt rolünde göreceğimiz Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock yer alıyor. Filmin başrollerini ise Life filmindeki performansıyla göz dolduran Dane DeHaan ve Suicide Squad: Gerçek Kötüler’in cadı tanrıça Enchantress’ı Cara Delevingne üstleniyor.

Filmde ikili, biz gezegenlik bir galaksi sisteminin baş gezegeni olan Syrte’i keşfe gidecek. Amaçları orada Dünya için bir tehlike olup olmadığını denetlemek olan ajanlar, aristokratlar tarafından yönetilen ve çürüyen bir imparatorluğu ve de devrime susamış bir halkı keşfetmenın yanı sıra perdelerin ardından tüm yönetimi ele geçiren maskeli akil adamların tarikatını ortaya çıkaracak.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu 27 Temmuz 2017’de ülkemizde vizyona girecek. Beyazperde

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.