Vahide Perçin son haliyle görenleri hayrete düşürdü!

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar Yaman karakterine hayat veren oyuncu Vahide Perçin son haliyle hayranlarını şaşırttı. Çukurova’nın başrol oyuncusu Perçin, Hünkar karakterinin ölmesi ile diziden ayrılmış ve dizide büyük bir boşluk yaratmıştı. Uzun süredir gözlerden uzak duran Perçin geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Ünlü oyuncunun son hali görenleri şaşkına çevirdi.

Uzun süredir gözlerden uzak kalan Vahide Perçin eski eşi Altan Gördüm ile görüntülendi. Perşembe günleri Atv’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrollerinde yer alan ve ilk bölümden itibaren izleyicinin en çok sevdiği karakterlerden Hünkar Yaman’ı canlandıran Perçin sürpriz bir karara imza atarak diziden ayrılmıştı.

Ünlü oyuncunun ayrılığının sağlık problemleri nedeniyle olduğu iddia edilmiş, Perçin ise daha sakin bir hayat sürmek istediğini dile getirmişti. Sosyal medyada yaptığı birkaç paylaşım haricinde gözlerden uzak kalan Vahide Perçin eski eşi Altan Gördüm ile birlikte objektiflere takıldı. Hünkar Yaman karakterinden bambaşka bir imaj ile görüntülenen usta oyuncu, görenleri şaşkına çevirdi.

blank

Kızıl kısa saçları ile adeta parıldayan oyuncu, eski eşi Altan Gördüm ile birlikte kameralara yakalandı. Medyapım’ı ziyaret eden ikili, burada kameralara konuştu. Altan Gördüm, proje olmadığını çay içmeye gittiklerini ifade etti.

Röportaj sırasında yüzündeki maskeyi çıkartmayan Vahide Perçin, pandemi nedeniyle bir hayli dikkatliydi. Yeni imajıyla Hünkar Yaman karakterinden çok uzaklaştığı hemen fark edilen oyuncuya muhabir 14 Şubat Sevgililer Günü’nü hatırlattı.

Vahide Perçin, şöyle konuştu: “Herkes birbirini sevsin. Artık buna çok ihtiyacımız var. Ama bizim için evlatlarımız var. Onlar bizim en büyük sevgilimiz.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.