Üstün Patent Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Arslan Kart’a bir ödül daha

Üstün Patent Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Arslan Kart, TAYF Uluslararası Kısa Film Festivali’nde ödüle layık görüldü.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen, başkanlığını İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şükran Güzin Ilıcak Aydınalp’in yaptığı TAYF Uluslararası Kısa Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu.

Jüri üyeleri arasında Derviş Zaim, Bade İşçil, Ercan Kesal ve Yurdaer Okur’un yer aldığı festivalde iş insanı Özlem Arslan Kart da ödül aldı. Ünlü ressam İsmail Acar’ın sergisinin gerçekleştiği gecede marka, patent, tasarım vekilliği ve danışmanlığı, araştırma, takip, yorumlama, analiz alanında birçok hizmet sunan Üstün Patent, sosyal sorumluluk projelerini destekleyen marka olarak ödüle layık görüldü.

Gecede ödül Üstün Patent Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Arslan Kart’a takdim edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.