Usta oyuncu Defne Yalnız, 2016 yılına damga vurdu

K​aynanalar dizisinin Döndü’sü olarak yıllardır akıllarda kalan usta oyuncu Defne Yalnız, rol aldığı projeler ile 2016 yılına damga vuran isimlerden biri oldu.

Defne Yalnız 2016 yılı içinde, Ömer Faruk Sorak’ın ‘Kaçma Birader’ adlı sinema filminde, Çağan Irmak’ın ‘Benim Adım Feridun’ filminde ve Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Vezir Parmağı’ adlı filminde rol aldı. 68 yaşındaki usta oyuncu tüm bu yoğunluğuna rağmen, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda Nice Yıllara adlı tek kişilik oyun sahneleyip, aynı zamanda menajeri Temmuz Karikutal’ın kurduğu Mandalina Oyuncu Atölyesi’nde 12 dönemdir oyuncu adaylarına eğitmenlik yapıyor.

Yalnız’ın son olarak rol aldığı Rüzgarın Kalbi dizisinin final yapmasıyla birlikte, yeni projeler ile görüşmelerinin başladığı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.