Veliaht prens duyurdu: Galibiyet primi Rolls Royce Phantom

Suudi Arabistan’ın Arjantin’i yenmesinin yankıları sürüyor. Veliaht prens Kral Selman bin Abdulaziz, ülkede ilan edilen resmi tatilin ardından bir müjde daha açıkladı. Veliaht prens, galibiyet primi olarak futbolculara Rolls Royce Phantom verileceğini duyurdu.

FIFA 2022 Dünya Kupası’nda turnuvanın favorilerinden biri olarak gösterilen Arjantin, 22 Kasım’da Suudi Arabistan’a yenilerek büyük bir sürpriz yaşadı. Suudi Arabistan 48. dakikada Al Shehri ve 53. dakikada Al Dawsari’nin golleriyle mücadeleyi 2-1 kazandı.

GALİBİYET PRİMİ LÜKS ARAÇ
Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nın favorisi Arjantin’i yenen Suudi Arabistan’da kutlamalar ‘bayram’a dönüştü. Kral Selman bin Abdulaziz, galibiyet sonrası ülkede ilan ettiği resmi tatilin ardından bu kez de futbolculara galibiyet primi olarak lüks araçlar arasında yer alan Rolls Royce Phantom verileceğini söyledi.

Prensin müjdesi futbolcuları sevince boğarken, Suudi Arabistan milli takımının diğer karşılaşmalara da ‘ciddi’ bir şekilde hazırlandığı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.