Uraz Kaygılaroğlu’ndan Neslihan Atagül paylaşımı

Star TV’nin fenomen dizisi Sefirin Kızı’nda Gediz karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu, aynı dizide Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül’le fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Kaygılaroğlu’nun paylaşımına beğeni yağdı.

Kısa süre önce Star TV’de yayın hayatına başlayan ve kısa sürede fenomen haline gelen Sefirin Kızı dizisi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dizinin başrollerinde yer alan Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu, performanslarıyla adlarından söz ettiriyor.

Uraz Kaygılaroğlu – Neslihan Atagül

PAYLAŞIMINA BEĞENİ YAĞDI!

Son olarak dizide Gediz karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu, aynı dizide Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül‘le fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Kaygılaroğlu paylaşımına “Mrs.Talent” notunu düştü ve ‘Sefirin Kızı‘ etiketini ekledi. Ünlü oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni yağdı.

GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.