Uraz Kaygılaroğlu’ndan Neslihan Atagül paylaşımı

Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde bir dönem birlikte rol alan Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül diziden ayrılarak hayranlarını üzdü. Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabından Neslihan Atagül ile set hallerinden bir paylaşımda bulundu. Kaygılaroğlu’nun paylaşımı beğeni topladı.

Başrollerini paylaştıkları Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül ikilisi kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya devam ediyor. Dizideki uyumları çok beğenilen ikiliden Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabının hikaye bölümünden Neslihan Atagül ile olan bir videosunu paylaştı.

Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı setinden eski bir görüntüyü paylaşırken Atagül’ün saçlarını yaptığı anlar takipçilerinden tam not aldı.

Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle Uraz Kaygılaroğlu’da senaryo gereği ölerek Sefirin Kızı dizisine veda etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.