Uraz Kargılaroğlu’ndan kazada yaralanan eski eşi ve Sergen Deveci hakkında açıklama

Amasya’da ‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyunu sonrası dönüş yolunda kaza yapan oyuncular arasında Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten’in sağlık durum hakkında Instagram hesabından paylaşım yaptı. Uraz Kaygılaroğlu, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci’nin sağlık durumlarına dair de bilgi paylaştı.

Amasya’da ‘Baş Belası’ adlı tiyatro oyunu sonrası meydana gelen kazada minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetti.

Yaralanan sürücü ve minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova’daki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Oyuncu Uraz Kargılaroğlu, Instagram hesabından meslektaşı Sergen Deveci, Ceyhun Fersoy ve eski eşi Melis İşiten’in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

blank

“SERGEN’İN DURUMU AĞIR…”
Melis İşiten’in eski eşi açıklamada “Kazadan beri Melis’le irtibat halindeyiz. Çok korktuk çok feci bir kaza yaşadılar, hayatını kaybeden arkadaşlarımız var. Melis’in durumu iyi, yaralı ama iyi. Hayati tehlikesi yok, kalıcı bir şeyi yok. Ceyhun iyi ufak tefek yaraları var. Sergen’in durumu biraz daha ağır” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.