gazetemag tv

UNUTMAYIN! Vaktiniz yoksa Pınar Go’nuz var

Türkiye gıda sektörünün ‘ilk’lere imza atan markalarından Pınar, günün yoğun temposu içinde koşuşturanlara pratik ve sağlıklı atıştırmalık Pınar Go’yu sunuyor. Pınar Go, 20 gramlık Cheddar, Kaşar ve Dil Peyniri porsiyonlarıyla hayatı hızlı yaşayanlara açlığını unutturacak.

Türkiye gıda sektörünün lider markalarından Pınar, hızlı yaşamın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday Pınar Go ile hem pratik, hem de sağlıklı bir atıştırmalık alternatifi sunuyor.

Pınar Go’nun 20 gramlık Cheddar, Kaşar ve Dil Peyniri porsiyonları hem sağlıklı bir atıştırmalık, hem de besleyici bir kahvaltı için hızlı ve kolay bir çözüm.

pinar

Acıktığınız Her An Pınar Go Yanınızda

Uzayan toplantılar, ilerlemeyen trafik veya mesailer yüzünden zamanında yemek yiyemeyenlerin yeni gözdesi Pınar Go porsiyon peynirler, kolayca taşınabilmesi ve pratik kullanımı ile hızlı yaşarken ara öğünleri geçiştirmeden “atıştırmanın” en sağlıklı yolu.​

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.