Ünlülere koronavirüs uğramıyor!

Tatil bölgelerine akın eden oyuncular kalabalık gruplarda mesafe kuralını hiçe saydı.

Kurban Bayramı tatiliyle birlikte ünlü isimler de tatil bölgelerine akın etti. Akdeniz ve Ege’de deniz, kum ve güneşin keyfini çıkaran isimlerin, sanki koronavirüs yokmuşçasına kalabalık arkadaş gruplarıyla bir araya gelmesi de şaşırttı.

Sosyal mesafelerine dikkat etmeden eğlenen isimlerin bu görüntüleri de Instagram’da paylaştıkları fotoğraflarla ortaya çıktı. Yeni vaka sayıları henüz bitmemişken sosyal mesafe ve maske kuralına uymayan ünlüler, takipçileri tarafından eleştiri aldı.

blank

Özge Özpirinçci, Cansu Dere, Birkan Sokullu, Tanem Sivar ve Yalın, kalabalıktan uzaklaşmak için tekne tatiline çıksa da kendi kalabalıklarını seyahatlerinde oluşturdu. Arkadaş gruplarıyla bir araya gelen ünlüler, çıktıkları tatilden fotoğrafını paylaşarak koronavirüse inat nasıl bir araya geldikleri gösterdi.

Sinan Akçıl’ı sahne aldığı beachte dinleyen oyuncu Burcu Kıratlı da popçunun şarkılarına kalabalıklığa aldırış etmeden eşlik etti.

Berkay-Özlem Ada Şahin çifti de beachlerde sosyal mesafesiz eğlenen isimlerden oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.