Ünlüler Gürkan Şef’e uğurlu geldi

Gürkan Şef’in Ünlü Tarifleri kitabında yer Sinan Akçıl, Demet Özdemir, Fatoş Toptaş, Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel etin jönü Gürkan Şef’e uğurlu geldi.

Gürkan Şef, kitabının 3. baskısının zaferini yaşarken yeni açtığı markası ‘Asado Burger’in yurtdışına açılmasının kutluyor. Arnavutköy’de açtığı hamburgere yeni bir yön çizecek ‘Asado Burger’ için Amerika’dan teklif alan Gürkan Topçu, franchise için görüşmelere başladı. Geleneksel Türk lezzetinin Amerikan rüyası burgerle birleştiren şef, yeni hamburgeriyle tüm dünyayı fethedecek.

blank

‘İyi eti kasaptan alırsınız’

Kolay bulunur malzemelerle hazırlanan 52 tarifin yer aldığı yeni kitabı Gürkan Şef’in Ünlü Tarifleri için konuşan Gürkan Topçu, “Bu kitap mutfak çekmecelerinden eksik olmayan torununuza bırakabileceğini bir miras” dedi. İyi et yapmanın da tarifini veren ünlü şef, “tariflerin en iyisini iyi etten yaparsınız. İyi eti de mahallenizin kasabından alırsınız” dedi.

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.