Ünlü radyocu Yasemin Şefik, “Alican Mutfakta” programına konuk oldu

Ünlü radyocu Yasemin Şefik, “Alican Mutfakta” youtube programına konuk oldu.

Ufak Tefek Cinayetler’in İlhan’ı Alican Aytekin, geçtiğimiz hafta yeni bölümünde Best FM’in muzip kızı Yasemin Şefik’i ağırladı.

Hem Ufak Tefek Cinayetler dizisinde İlhan karakterine hayat veren, hem de kısa zamanda youtube programı projesi ile Burcu Biricik, Zeynep Çamcı, Ümit Kantarcılar, Türkü Turan ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi birçok ünlü ismi ağırlayan Alican’ın programında bu sefer Yasemin Şefik hünerlerini gösterdi.

YASEMİN ŞEFİK, UFAK TEFEK CİNAYETLER’İN İLHAN’INI NASIL ÇILDIRTTI?

Yasemin Şefik’in “Alican, kendi ağlama sahneni izlediğinde sen de ağladın mı?” sorusu üzerine,” Yok hiç ağlamadım.” dedi. Yasemin’in “Peki hiç sevişme sahnen oldu mu?” sorusu üzerine; Alican Aytekin; “Dizide olmadı. Ama tiyatroda oldu. Ben öyle üç beş set ekibi değil, hıncahınç dolu tiyatroda sevişmeyi seviyorum Ya soruları niye son soruyorsun…” diyerek kahkaha attı.

Alican Mutfakta, Alican’ın mutfağına gelen konukların, onlar için hazırlanmış özel kutuları açarak içinden çıkan malzemeleri ve araç gereçleri kullanarak yemek ürettikleri bir youtube yemek programı. Konuklar, kutuda olmayan eksik malzemeleri istediklerinde ne mi oluyor dersiniz? İzleyip görün…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.