Ünlü oyuncu Onur Saylak, Türkiye İşçi Partisi’ne katıldığını açıkladı

Onur Saylak Türkiye İşçi Partisi’ne (TİP) Katıldı.

Sosyal medya hesabından TİP’e katıldığını duyuran Saylak, “Sen de gel… TİP” diye yazdı.

blank

ONUR SAYLAK KİMDİR?
12 Eylül 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelen Arif Onur Saylak, üniversiteyi Orta Doğu Teknik Üniversite’sinin Fizik bölümünde okumuştur. Ünlü oyuncu ve yönetmen, daha sonrasında ODTÜ’den ayrılarak Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne giriş yapmıştır. Ankara Üniversitesi’nin tiyatro etkinliklerine katılarak tiyatroya giriş yapan Saylak, Ankara Üniversitesi’nden ayrılarak Bilkent Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’ne giriş yaptı. Burada girdiği sınavda başarılı olan Saylak, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda sahne almaya başladı. Aynı zamanda TED Koleji tiyatro yönetmeni oldu.

2015 yılında Altın Portakal Ulusal Film Yarışması En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ne aday olarak layık görülmüş, Altın Portakal Uluslararası Film Yarışması En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ne de aday olmuştur.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.