Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ölümden döndü

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisiyle yeniden ekranlara dönen Oktay Kaynarca, geçirdiği kaza sonrası paylaşımda bulundu.

Başarılı oyunculuğuyla olduğu kadar Deniz Çakır’la yaşadığı ilişki ile de magazin gündeminden inmeyen Oktay Kaynarca, her ne kadar Çakır aşkını geride bırakmış olsa da yine de özel hayatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Takipçileri tarafından sosyal medya hesabı yakından takip edilen Oktay Kaynarca, son yaptığı paylaşımla hayranlarını korkuttu. Arabasıyla seyahat etmekte olduğu yolun kenarında bulunan ağacın bir anda kırılması ve yola düşmesiyle şaşkınlık yaşayan Kaynarca atlattığı bu korku dolu dakikalar sonrası şu paylaşımı yaptı: “Vay arkadaş bir saniye ile yırttık. Sen yüz yıl dur, ben geçerken yıkıl…”

oktay kaza

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.