Ünlü oyuncu Lindsay Lohan, yeni yaşını çırılçıplak soyunarak kutladı

Daha önce Müslüman olduğu iddiaları ortaya atılan ünlü oyuncu Lindsay Lohan, yeni yaşını Instagram hesabından paylaştığı çırılçıplak fotoğrafla kutladı. Lohan’ın paylaşımına yorum yağdı.

Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu Lindsay Lohan, yeni yaşını sosyal medya hesabından çıplak poz vererek kutladı. Çıplak fotoğrafına, pasta ve kurdele emojisi ekleyen Lohan’ın paylaşımına hem iyi hem de kötü yönde yorum yağdı.

Müslüman olduğu iddia edilmişti

Trafik suçu nedeniyle 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırılan Lindsay Lohan, cezası kapsamında çalıştığı New York’taki okula giderken Kur’an’ın İngilizce çevirisiyle objektiflere takılmış ve Lindsay Lohan’ın Müslüman olduğu iddia edilmişti. Söz konusu iddialar hakkında da konuşan menajer, “Bildiğim kadarıyla Lohan İslam dinine geçmiş değil” demişti.

blank

“İslam’ı öğrendiğini sanıyordum”

Bir takipçisi Lindsay Lohan’ın fotoğrafının altına, “İslam’ı öğrendiğini sanıyordum” yazarken, başka bir kullanıcı da “Uyuşturucu batağından kurtulup tekrar kendini bulmana çok sevindim” diye yazdı.

Lindsay Lohan, fotoğrafın ardından bir de video paylaştı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Lindsay Lohan (@lindsaylohan)’in paylaştığı bir gönderi ()

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.