Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri hastenelik oldu!

Ağır grip nedeniyle hastanelik olan Gonca Vuslateri, Fırat Tanış ile birlikte rol aldığı “Erkek Arkadaşım Bir Feminist” oyununu erteledi.

Geçtiğimiz günlerde sahnede fenalaşan Gonca Vuslateri yeniden rahatsızlandı. Rahatsızlığını sosyal medyadan duyuran oyuncu şu sözlere yer verdi:

“Güzel dostlar, biricikler ve şahane seyirciler… Rahatsızlandığım için seyahatimden acele dönüp hastaneye gelmeme rağmen maalesef bu sefer hastalık beni yendi ve serumlara düştüm. Bugün yarın oyunu başka tarihe erteledik. Aralık ayında uzun bir takvimimiz var. Bu iki oyunu da ekleyip zilleri takacağız çıkı çıkı yapacağız…

blank
Gonca Vuslateri

Fırat Tanış size emanet

Bu süreçte dünya güzeli feminist partnerim Fırat Tanış size emanet… Ben de azıcık dinlenip, sizlerin nazar duasına misafirperverlik yapmaya devam edeceğim… Yoğun tempo,hava değişikliği, gripler, soğuklar, ağrılar derken anlaşıldı ki sağlık her şeyden önemli hayatta “ bir dakika!” deyip kendine özen vereceksin… Arayan soran geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim… Seyircimin bugün tutamadığım ellerini ertelenen tarihte öpmek, başımın üstüne koymak sözüyle…”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.