Ünlü oyuncu Didem Balçın estetik merkezinin peşini bırakmıyor!

Didem Balçın, estetik merkezinde yaptırdığı uygulamadan dolayı yüzünde yanma ve ağrılara yaralara neden olan estetik merkezinin peşini bırakmıyor. Balçın, yaptığı araştırma sonucu doktor olmadığını öğrenen kişiye ve estetik merkezine dava açmıştı. Ünlü oyuncu şimdi de uygulama için ödediği ücreti geri almak tüketici mahkemesi’ne başvurdu.

Ünlü oyuncu Didem Balçın, geçtiğimiz aylarda bir güzellik merkezine giderek yüzünün daha parlak ve canlı durması için altın iğne denilen bir estetik uygulaması yaptırmak istemişti. İran’da tıp eğitimi aldığı iddia edilen bir doktorla anlaşan Balçın’ın, operasyonun yapıldığı gün, yüzünde ağır derece yanma ve ağrı meydana gelmişti.

İğnelerin etkisi nedeniyle böyle bir şikayet yaşandığını belirterek ünlü oyuncuyu evine gönderen doktorların, tedavi amaçlı verdiği ilaç ve kremler ise Balçın’ın yüzünde yaralar oluşturmuştu. Yaptığı araştırmada doktorun söz konusu güzellik merkezinden ayrıldığını ve gerçekte doktor olmadığını öğrenen ünlü oyuncu, bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na ihbarda bulunarak güzellik merkezi sahibi ve sahte doktordan şikayetçi olmuştu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma devam ederken, Şişli İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince söz konusu estetik merkezinde inceleme başlatılmış ve estetik merkezine bir miktar para cezası kesilmiş, bir ay süreyle de kullanıma kapatılmıştı.

Günaydın’ın haberine göre, yüzünde yaralar meydana getiren estetik merkezinin peşini bırakmayan ünlü oyuncu, bu kez de altın iğne operasyonu için ödediği ücreti geri almak için İstanbul Tüketici Mahkemesi’ne başvurdu. Balçın, merkezden toplam 314 bin lira talep etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.