Ünlü model Bar Refaeli, Dosso Dossi Fashion Show’un baş mankeni olacak

Türkiye’nin en büyük moda şovu olan ve ünü ülke sınırlarını aşan Dosso Dossi Fashion Show, yine büyük bir isimi Antalya’ya getiriyor.

Victoria’s Secret başka olmak üzere dünyaca ünlü markaların defilelerinde yer alan ve kataloglarını süsleyen Bar Refaeli, Haziran ayında Dosso Dossi Fashion Show’un baş mankeni olacak.

Adriana Lima, Kendall Jenner, Izabel Goulart, Isabeli Fontanave Paris Hilton gibi dünyaca ünlü onlarca isimi podyumunda yürüten Dosso Dossi Fashion Show, “melek serisi”ne devam ediyor. 12 Haziran’da Antalya Expo Center’da gerçekleşecek Dosso Dossi Fashion Show’un yıldızı ünlü top model Bar Refaeli olacak. Etkinlik kapsamında podyuma baş manken olarak çıkacak olan Bar Refaeli’ye yaklaşık 100 manken eşlik edecek. Özel olarak hazırlanacak podyumda dört ayrı kıyafet sergileyecek olan Bar Refaeli, aynı gece düzenlenecek partiye de katılacak.

blank
Bar Refaeli

34 yaşındaki model, Pilpel, Castro ve Victoria’s Secret gibi ünlü markaların etkinlikleriyle ve aktör Leonardo DiCaprio ile yaşadığı ilişkiyle uzun süre gündemde kalmıştı. 1.75 boyundaki ve iki çocuk annesi olan Bar Refaeli, geçtiğimiz yıl ise ayrımcılığa, ırkçılığa ve bağnazlığa karşı farkındalıkyaratmak için kara çarşaf giymiş ve oynadığı reklam filmiyle adından söz ettirmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.