gazetemag tv

Ünlü modacı Günsel Ülkü, doğum gününü sürpriz bir davet ile kutladı

Ünlü Modacı Günsel Ülkü doğum gününü davetlilerin gizli bir şifre ile girdiği özel doğum günü partisinde konser vererek kutladı.

Tüm konukların beyaz giyerek katıldığı “Beyaz Gece” temalı partide Günsel Ülkü özel orkestra eşliğinde 18 şarkılık bir repertuar ile konser verdi. Konukların da şarkılara eşlik ederek sahne aldığı gecede eğlence doruktaydı. Cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı partide dostları ile mumları üfleyen Günsel Ülkü çok mutluydu. Pınar Aylin, yakın arkadaşı Günsel Ülkü’nün ricası üzerine , doğum gününde sahne alarak iki şarkı seslendirdi. Konuklar partide bol bol dans ederek eğlendiler.
blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.