Ünlü mimar Selim Yuhay’ın eski eşi Evlin Avidor’a hapis cezası

Ünlü mimar Selim Yuhay’ın eski eşi balerin Evlin Avidor, İstanbul Sarıyer’de markette alışveriş yaptığı sırada et çalmaya çalıştığı için yargılandığı davada mahkeme, 10 ay hapis cezası verilmesine karar verdi.

Ünlü mimar Selim Yuhay’ın eski eşi balerin Evlin Avidor, İstanbul Sarıyer’de markette alışveriş yaptığı sırada et çalmaya çalıştığı için mahkeme tarafından 10 ay hapis cezası aldı.

4 yıl önce bir süpermarkette aldığı 151 TL’lik et parasını ödemeden dışarı çıkarmaya çalışırken yakalanan balerin Evlin Avidor’un yargılandığı dava karara bağlandı.

Avidor’un aldığı 25 parça ürünün ödemesini yaptığını ancak et olan poşeti elinde unuttuğunu savunan avukatı, “Müvekkilim o dönem özel hayatındaki sıkıntılar nedeniyle dalgındı. Suç kastı yoktu” dedi. Mahkeme, sanığın 10 ay hapis cezasına çarptırılmasına ve hakkındaki hükmün açıklamasının geri bırakılmasına hükmetti.

Evlin Avidor, olayın yaşandığı dönemde ünlü mimar Selim Yuhay’dan boşanmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.