Ünlü Manken Tuğba Özay: “Herhalde Kahramanmaraş’tan evleneceğim”

Ünlü manken Tuğba Özay, Kahramanmaraş’ta bir dizi açılış ve programlara katıldı.

Tural Şahbazlı/ Kahramanmaraş İGFA- Kahramanmaraş’ta bir işletmenin açılışına katılan Tuğba Özay, burada kentte görev yapan gazetecilere açıklamalarda bulundu.

GNC Tekno Store isimli işyerinin açılışında konuşan Tuğba Özay: “Kendimi Kahramanmaraş’lı hissediyorum” dedi.

Kahramanmaraş’a sık sık geldiğinin vurgulayan Özay, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Kahramanmaraş’a bu aralar çok sık sık geliyoruz. Artık kendimi Kahramanmaraş’lı hissediyorum. Herhalde burdan mı evleneceğim. Temmuzda vizyona girecek olan, külahıma anlat dizi ve Elif ana dizisi çekimleri için geliyorduk. Kahramanmaraş’ı çok sevdik, Kahramanmaraş’lılar da bizi sevdi sağolsun. Sadece film çekimleri değil Kahramanmaraş’ta çeşitli programlarla artık zamanımın çoğunu Kahramanmaraş’ta geçiriyorum. Kahramanmaraş çok çok önemli ve benim için özel ilimiz.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.