Ünlü işletmeci Erkan Kara, sezona Nişantaşı “Jİ” ile giriyor

Başarılı geçen Bodrum sezonunun ardından Biber Bar ve Restoran’nın işletmesini yürüten ünlü işletmeci Erkan Kara, sezona Nişantaşı “Jİ” ile giriyor!

Abdi İpekçi’nin en sevilen mekanlarından olan Biber Bar ve Restoran’a yepyeni bir soluk getirecek olan “Jİ” kulüp Kasım ayının ilk haftası itibariyle misafirlerini Biber Bar’ın üst katında ağırlamaya başlayacak. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü DJ’lerinin performans sergileyeceği mekan house ve R&B müzik sevenlerin tek adresi olacak.

Ünlü işletmeci Kara “Jİ” Kulübün bambaşka bir konsept olacağı konusunda oldukça iddialı konuşuyor. Sabahın ilk saatlerine kadar kaliteli müzik ve kokteyllerin tadını çıkaracak olan misafirlerine kulüp çıkışı çorba servisinden tutun VİP araç ile güvenli bir şekilde evlerine göndermeye kadar her türlü detayı düşünmüş.

100 kişi kapasiteli VİP mekan “Jİ AFTER KULÜP” gece 02.00 itibari ile kapılarını açarak sabahın ilk ışıklarına kadar misafirlerini ağırlayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.