Ünlü isimler My Little Pony filmi’nin galasına katıldı

Dünyada milyonlarca hayranı olan My Little Pony’nin ilk animasyon filmi 6 Ekim’de vizyona giriyor. Filmin Soho House’da gerçekleştirilen galasına ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. Galada Hande Ataizi, Pınar Altuğ, Deniz Akkaya ve Esra Eron çocuklarıyla yer alırken Evrim Akın ve Nisan Aktaş da My Little Pony hayranı davetliler arasında yer aldı.

Sıcacık öyküleri ve sevimli karakterleriyle küçükler kadar büyüklerin de çok sevdiği My Little Pony’nin ilk sinema filminin galası 1 Ekim’de Soho House’da yapıldı. Hande Ataizi, Pınar Altuğ, Deniz Akkaya, Esra Eron, Hande Ataizi gibi ünlü isimlerin çocuklarıyla birlikte katıldığı galada, Evrim Akın ve Çocuktan Al Haberi programının çocuk starı Nisan Aktaş’ın da katılımıyla keyifli anlar yaşandı. Yepyeni maceralarla arkadaşlığın sihirli gücünü anlatan My Little Pony Filmi; Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack ve diğer bütün Pony’lerin sıcacık dostluklarını, eğlenceli öykülerini, kocaman kalplerini hayranlarıyla buluşturdu.

6 Ekim’de gösterime girecek filmin konusu kısaca şöyle: Kötü bir güç Equestria’yı ve Pony’leri tehdit eder. Pony’ler, bu kötülüğe karşı, arkadaşlığın sihrini kullanarak yuvalarını kurtarmaya çalışır. Equestria dışında heyecan dolu maceralar yaşarken, yepyeni arkadaşlar da edinirler. Bu macera dolu yolculukta arkadaşlığın gücünü bir kez daha keşfederler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.