Ünlü isimler bu düğünde buluştu

Magazinn.com’un genel yayın yönetmeni Sinan Güzel, Portaxe’te düzenlenen sosyal mesafeli V.I.P düğünle hayatını Seval Duğan ile birleştirdi. Güzel çiftinin nikah şahitliğini; Mustafa Sandal, Seda Sayan, Aslı Hünel, Burak Yeter, Öznur Kaya ve Emre Kaya yaptı.

blank

MUSTİ’DEN EVLİLİK İTİRAFI: İLİŞKİDE ÖNEMLİ OLAN SABIR VE ÖLÜMSÜZ AŞK!

Nikah töreni sırasında tüm şahitler maske takmayı ihmal etmezken, gecede sanatçılar birer birer sahne aldı. Mustafa Sandal, “Sinan Güzel bizim sektör için önemli ve sevilen bir isim. Hepimiz onun için geldik. Soyadı Güzel ama eşi ondan da güzel ve umarım bahtları da güzel olur. Evlilikte önemli olan sabır, sadakat ve aşkın da ölümsüz olması. Onu yakalayan çiftler de ömür boyu mutlu olabiliyor.” dedi. Pop yıldızı, gecede “Jest Oldu” isimli çalışmasını seslendirdi.

SEDA SAYAN KENDİSİNE ÖZEL MASKESİ VE ELDİVENİYLE DİKKAT ÇEKTİ!

Seda Sayan ise, “Bütün Türkiye biliyor ki, astım hastalığım var. Ancak, Sinan benim için o kadar değerli ki, tüm önlemleri alıp buraya geldim, onun için değer” dedi. Sayan, “Yeni evliyim” diyen Aslı Hünel’e “Ne yeni evlisi iki yıl oldu siz de artık eskidiniz” diye takıldı. Bu arada, pandemi sonrası el sıkışmak yerine yumruk tokuşturmak moda olunca, Seda Sayan’ın da kendisine özel eldiven ve madke yaptırdığı dikkatlerden kaçmadı.

Gecede; Mustafa Sandal ve Seda Sayan’ın yanı sıra, Emre Kaya, Aslı Hünel, Murat Başaran, Serap Zincir, Gülşah Tütüncü ve Nihan Akın gibi birçok ünlü isim sahne aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.