gazetemag tv

Ünlü iş adamı Roman Abramovich, tarihteki en büyük nafakayı ödeyecek

Dünyaca ünlü iş adamı Roman Abramovich ile üçüncü eşi Dasha Zhukova boşanıyor.

Roman Abramovich, 10 yıllık eşi Darya (Dasha) Zhukova’dan boşanacağını açıkladı. Ayrılığa rağmen Abdamovich’in iş ortağı olduğu 36 yaşındaki Zhukova ile çalışmaya devam edeceği öğrenildi.

Chelsea’nin patronu, 2007’de boşandığı eşi Irina Vyacheslavovna Malandina’ya 167 milyon euro nafaka ödemişti. Bu rakam dünya tarihinde ödenen en büyük dördüncü nafaka olarak geçmişti. İddialara göre; Abramovich’in, Dasha’ya vereceği nafakanın dünyada şu ana kadar kayıtlara geçen en yüksek miktarda olacağı belirtildi.

Abramovich’in boşanma maliyetini hafifletmek için davayı Rusya’da açacağı belirtildi. Böylece Rus iş adamının, süper lüks dairelerini, yatlarını ve otomobillerini koruma altına almayı hedeflediği açıklandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.