Ünlü indie rock grubu Half Moon Run, PSM Loves Summer kapsamında 22 Haziran’da Zorlu PSM’de!

PSM Loves Summer serisi Zorlu PSM’de!

Zorlu PSM’nin bu yaza damga vuracak PSM Loves Summer konser serisi hız kesmiyor. Glastonbury, South by Southwest ve WayHome Music & Arts Festival gibi uluslararası çaptaki festivallerde kendini kanıtlayarak birçok kez Juno Ödülleri’nden başarıyla dönen Indie rock grubu Half Moon Run, PSM Loves Summer kapsamında, 100 Music katkılarıyla, 22 Haziran’da 100 Studio’da!

‘Dark Eyes’ albümleriyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yapıp 2012 yılında MC tarafından Platinum Plak’la ödüllendirilen ve üretimlerinde yoğun katmanlı perküsyon kullanımı, grup vokal armonileri ve canlı performanslar sırasında birden fazla enstrüman çalmasıyla tanınan Half Moon Run, 2015 yılında ‘Sun Leads Me On’ ve 2019 yılında ‘A Blemish in the Great Light’ isimli albümleriyle üretimlerini sürdürerek, ‘A Blemish in the Great Light’ albümleriyle Juno Ödülleri’nde ‘Yılın Alternatif Albümü’ ünvanını almaya hak kazandı.

Devon Portielje, Connor Molander ve Dylan Phillips tarafından oluşan grup, Glastonbury, South by Southwest ve WayHome Music & Arts Festival gibi uluslararası çaptaki festivallerde sahne alarak müzik dünyasında günden güne yerini sağlamlaştırdı. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde üretimlerini hız kesmeden sürdürerek ‘Seasons of Change’ isimli EP’lerini dinleyenleriyle buluşturan grup, pandemi boyunca hayranlarıyla YouTube’ta oluşturdukları ‘Covideo Sessions’ ile evlerinde buluşarak sevenleriyle bağını güçlendirmeyi başardı. 2021 yılında da “Inwards & Onwards” EP’lerini dinleyenlerinin beğenisine sunarak yeniden Juno Ödülleri’nde “En İyi Grup” dalına aday gösterilen Half Moon Run, Türkiye’deki sevenleriyle buluşmak için sabırsızlanıyor.

Half Moon Run, PSM Loves Summer kapsamında, 22 Haziran Çarşamba akşamı 21.00’da 100 Studio’da.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.