gazetemag tv

Ünlü gastronomi yazarı Eray Kılıç, Düzce Üniversitesi öğrencileri ile buluştu

Düzce Üniversitesi Çevre Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü’nün ihtisaslaşma faaliyetlerinin tanıtımı kapsamında Üniversiteye davet edilen Gastronomi Yazarı Eray Kılıç, “Yeni Lezzetler İçin Seyyah Olmak” başlıklı söyleşisi ile öğrencilerle bir araya geldi.

Düzce Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde öğrencilerle bir araya gelen Kılıç, bilgi birikimlerini ve deneyimlerini paylaşarak, öğrencilere bazı tavsiyelerde bulundu. Çalışmanın ve girişimciliğin önemine değinen Kılıç, kendisinin haftanın 7 günü ve günün de 16, 17 saatini çalışarak geçirdiğini öğrencilerle paylaşarak, kendisinin sevdiği işi yaptığını ve bundan dolayı da hiç sıkılmadan istekle çalışabildiğini söyledi.

Eray Kılıç

Mesleğinin ilk yıllarında kendisini ve yaptığı işleri kabullendirmek için çok fazla çalıştığını, gittiği her yere fotoğraf makinesi ve tabletle gittiğini dile getiren misafir konuşmacı, sosyal medyayı çok verimli kullandığını, sosyal medyada paylaşılan fotoğraf ve içeriklerin kalitesinin geri dönüşlerini etkilediğini vurguladı. Sosyal medyanın gücünü gördükten sonra, sosyal medyada gastronomi alanında açıklık olduğunu fark ettiğini söyleyen Gastronomi Yazarı Eray Kılıç, hayatında parayı hiç ön planda tutmadığını, önceliğinin her zaman mutlu olmak olduğunu vurgulayarak, severek yapılan işten sonra paranın kendiliğinden geleceğini ifade etti.

İki gündür Düzce’yi gezdiğini söyleyen Kılıç, değerlendirmelerini kendisine ait sosyal medya sayfalarında yayınlayacağını ifade etti. Öğrencilerden gelen soruları da yanıtlayan Gastronomi Yazarı Eray Kılıç, programda emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler