Ünlü Astrolog Anıl Can Türkiye’nin Astroloji haritasını çıkardı

Daha önce ünlüler dünyası ile ilgili yaptığı yorumlar bir bir çıkan ünlü astrolog ve kşisel gelişim uzmanı Anıl Can ülkemizin 2016 yılı Astroloji haritasını yorumladı..İşe Anıl Can’ın gündem yaratacak yorumları.

Astrolojinin gösterdiği işaretlere göre 2016 da tüm dünya ve ülkemiz için son derece de gergin, ani gelişmeler, ülkeler arası sorunlar, ülkelerin taraf tutması gibi konular ön planda olurken dünya genelinde de ayaklanma, isyan, baş kaldırmaların ön planda olacağı bir dönem bizleri bekliyor olacak.
Öncelikle Satürn Yay burcunda ilerlerken dini temalar, dini terör örgütleri, dini liderlerin yok oluşu, zayıflaması veya gerçeklerin ortaya çıkması gibi konular olacak demiştik ve bu süreç hala devam ediyor,

2016 MAYIS AYINA DİKKAT!!!

İnançlarımızla bir çok testten geçmeye devam ederken, ülkemiz için ilk 6 ay kritik, özellikle iç karışıklıklar, terör eylemleri söz konusu özellikle 19 nisan ve 29 mayıs arası bomba tehtiti söz konusu, gerekli önlemler alınması halinde bunu önleyebiliriz…

RUSYA İLE YAŞANAN SORUNU LEHİMİZE ÇEVİRECEĞİZ!!!

Rusya ile ipler kopuyor gibi görünsede ara bulunacak, ve Rusya ile sorun yaşamayı kendi lehimize çevireceğiz.

müslümanlarla ilgili ön yargı bu dönemde artarken yıl sonuna doğru Müslümanlığa karşı bir ilgi başlayacak ve İsrail bundan çok rahatsız olacak.

BAŞTA KANSER ve HİV OLMAK ÜZERE ÖLDÜRÜCÜ HASTALIKLARIN TEDAVİSİ BULUNACAK!!!

Aids/hiv ve Kanser gibi önemli hastalıkların önemli ölçüde tedavisi bulunacak…

Önemli Türk hava yolu şirketlerinden 2 tanesinde uçak kazası duyabiliriz

MUHALEFET PARTİSİ LİDERLERİNDEN BİRİNİN KAYIBIYLA SARSILABİLİRİZ!!!

GAYRİMENKUL VE ALTINA YATIRIM YAPIN!!!

Ekonomik yönden çok inişler çıkışlar yaşayacağız, büyük girişimlerde bulunan şirketler büyük borçlar altına giren insanlar bunların altında ezildiğini görebiliriz.Nakitte para tutmak veya uzun vadeli Gayrimenkul ve altına yatırmak kazandıracak.

TÜRKİYE’YE BÜYÜK GÖÇ OLABİLİR!!!

İstanbul, İzmir bölgelernde gayrimenkul en çok kazandıran alanda olacak.İlginç bir açı var bu açıya göre sınır sorunları ön planda olacak, sınır ihlalleri söz konusu olabilirken aynı zamanda ülkeler arasında sınır problemleri gündeme gelecek ve sorunların bitmesi adına sınır geçişleri daha esnek kurallara sahip olabilir çünkü türkiye’nin büyük bir göç alacağını söyleyebiliriz bu durum ya başka ülkelerden iltica edenlerin ciddi oranda fazla olacağını yada Ülkeler arası gerginliğin azalması için yapılacak bir uygulama olacak.

Bu yüzden Gayrimenkul ihtiyacı oldukça fazla olacak en iyi yatırım bu yılda gayrimenkul olacak

Dolar Euro inişleri çıkışlarıyla 3.00-3.40 arası dolar 2.78 -3.11 arası git gel yapacak.

TÜRKİYE ÖNEMLİ ANLAŞMALARAİMZA ATACAK!!!

Ülkemiz özellikle yeni ülkelerle ticari antlaşmalar yapacak ve bu ülkemizi besleyecek.

Herşey bu kadar kötü mü?Hayır bunlar bizim için son kaos yapılanmak, gelişmek ve büyümek için eksiklerimizi fark edeceğimiz bir yıl ve bunları ciddi oranda kapatabileceğiz.Güzel gelişmelerde olacak mesela Ekolojik anlamda Yenilebilir Enerji üzerine yoğunlaşacağız içinde bulunduğumuz ekolojik tehtitleri çözeceğiz özellikle Güneş enerjisi sistemleri çok para kazandıracak.Tarımda Organik ve minimum kimyasala yöneleceğiz!

2016 dönemi bizim ülkemizde son sınav ardında gelecek tertemiz güçlü güvenli bir 2017 için yapılanma aslında…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.