Ünlü annelerden çocuklarına yeni yıl hediyesi “Sevgi Denizi”

Ev sahipliği yaptığı 17 bin canlı ve binlerce ziyaretçisiyle yeni yılı karşılamaya hazırlanan İstanbul Akvaryum, bu hafta çok özel bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Çocuklarına hayvan ve doğa sevgisi armağan etmek isteyen Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga, Seda Kaşıbeyaz, Derya Özel ve Gülin Özalp gibi ünlü isimler çocuklarıyla İstanbul Akvaryum’u ziyaret ederek, içinde 17 bin canlının yer aldığı bir “sevgi denizi” hediye ettiler.

Gerek işlerindeki gerekse aileleriyle ilişkileri ile Türkiye’nin yakından takip ettiği ünlü anneler, yeni yıl yaklaşırken, en güzel hediyenin doğa, insan ve hayvan sevgisi olduğundan yola çıkarak soluğu İstanbul Akvaryum’da aldı. Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga, Seda Kaşıbeyaz, Derya Özel ve Gülin Özalp’in de aralarında bulunduğu anneler, çocuklarıyla birlikte İstanbul Akvaryum’da yer alan 17 bin kara ve deniz canlısı ile tematik alanları ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

Coğrafi bir rotayı takip ederek Karadeniz ile başlayan ve Pasifik’e kadar uzanan toplam 16 tema ve 1 adet yağmur ormanından oluşan güzergahta yolculuk yapan misafirler, bir yandan su altı dünyasının eşsiz güzelliğine yakından tanıklık ederken, bir yandan da hayvanlar ve bakımları ile ilgili bilgi aldılar.

Hissetmek için deneyimlemek gerekiyor
Geziden çok etkilendiğini belirten Ayşe Kucuroğlu, “Çocuklarımıza verebileceğimiz en değerli hediye sevgi. Sevgiyi öğrenmek için de yakından tanımak, dokunmak, hissetmek çok önemli. Doğa, insan ve hayvan sevgisi aslında hepsi bir bütün. Biri olmadan diğerinin büyümesini beklemek mümkün değil. Bu büyülü atmosferde zenginlik ve sevgi konusunda kendimize yeni duygular kattığımızı düşünüyorum. En güzel hediye de sahip olduklarımızın kıymetini bilmek” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.