Unilever Ev Bakım Kategorisi Koruncuk Vakfı’yla Çocukların Eğitimine Destek Oluyor

Unilever Ev Bakım kategorisi okula dönüş sürecinde ihtiyaç sahibi çocukların eğitimine destek olduğu “Okula Temiz Bir Dönüş” kampanyasının dördüncü yılında Koruncuk Vakfı’yla bir araya geliyor. Yeni eğitim ve öğretim yılına güzel bir başlangıç yapılmasına katkı sağlamak için vakfa çocuk odası, okul araç gereçleri ve teknolojik ürünler için fon sağlayan Unilever; Cif, Domestos, OMO, Rinso, Yumoş ve Vim ürünleriyle de Koruncukköyler’e ürün bağışında bulunuyor.

Okula dönüş sürecinde çocukların eğitimine destek olmak için kampanyalar hayata geçiren Unilever Ev Bakım kategorisi, bu çalışmalarının dördüncü yılında “Okula Temiz Bir Dönüş” projesi kapsamında Koruncuk Vakfı’yla bir araya geliyor. Yıllardır öğrencilerin eğitim ve öğretim hayatlarında ihtiyaç duyduğu okul araç gereçlerine verilen destek, bu kez de Koruncuk Vakfı iş birliğiyle vakfın Koruncukköyler’ine de taşınıyor.

Unilever Ev Bakım Kategorisi ve Koruncuk Vakfı Çocukların Eğitimi için Bir Araya Geliyor

Çocukların güzel bir geleceğe yolculuklarında onları desteklemek için Koruncuk Vakfı’yla iş birliği yapan Unilever Ev Bakım kategorisi, Koruncukköy Bolluca ve Koruncukköy Urla’ya ürün bağışı yaparak “Okula Temiz Bir Dönüş” için katkı sağlıyor. Çocuk odası bağışının da yapıldığı Koruncuk Vakfı’na teknolojik ürün ihtiyacı için de ayrı bir fon oluşturuluyor.

Ürünler Okul İhtiyaçlarına Dönüşüyor

Mutfaktan banyoya kadar ev temizliğinin ikonik markaları Cif, Domestos ve Vim ile çamaşır bakım markaları OMO, Rinso ve Yumoş, son 4 yıldır yaptığı bağışlar ile Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 8750 öğrencinin okul ihtiyaçlarını karşılarken 60.150 adetin üzerinde malzeme desteği de sağladı. Unilever Ev Bakım kategorisi markaları, bu yıl da Ağustos ve Eylül ayları arasında satın alınacak Unilever ürünleriyle 200 çocuğa destek olmayı hedefliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.