Ümit Özdağ; Anadolu’yu kurutmalarına göz yummayacağız!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin il kongresi için geldiği Bursa’da çarpıcı iddialarda bulundu.

BURSA (İGFA) – Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bursa’da yaptığı açıklamada, “Yakında Türkiye’de yokluk ve kıtlık olacağını ön gören süpermarketler, yağmaya karşı çalışanlarına eğitim vermeye başladılar” dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin il kongresi için geldiği Bursa’da Osmangazi İlçe Başkanlığı’nda partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.

MARKETLER PERSONELİNİ EĞİTİYOR

Özdağ, “Anadolu’nun kaynaklarını 5’li müteahhit grubu ile 6’lı zincir markete teslim ettiler! Bugün devletin iyimser kurumu TÜİK’e göre bile enflasyon, yüzde 73. İnsanları açlıkla yoklukla terbiye ediyorlar. Oysaki toprağa dal eksen insan yetiştirecek olan bu vatanı kuruttular. Zafer Partisi olarak, Anadolu’yu kurutmalarına göz yummayacağız. 85 milyon Türk insanı, 10 milyon mültecinin ihtiyaçlarını karşılamak için Ulucami avlusunda mendil açacak hâle geldi. Vatandaşlar, yoklukla çaresizce mücadele ederken; marketleri yağmalamasın diye zincir marketler, personeline gizli gizli 1 aydır güvenlik eğitimi veriyor. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomi başta olmak üzere her alanda girdiği entübeden çıkması için Zafer kadroları nöbeti devralmaya hazırdır. Toyumuz Bursamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.