Ümit Özat: Ali Koç’un anlattığı olaylar azıyla, fazlasıyla yaşanmıştır

Aziz Yıldırım’ın Ali Koç’a, ‘Ümit Özat kırmızı kart görüp sizin locanıza geldiğinde siz bir futbolcu hakkında kötü söz söylediniz. Ümit de tepki gösterince siz Ümit’i locanızdan attırdınız mı?’ sözleri üzerine Ali Koç’un yanıtı sonrası Ümit Özat da bir açıklama yaptı.

Ümit Özat’ın açıklaması şu şekilde:

Kongre sırasında ismim geçti. Benim hakkımda telefonla bağlanacak denildi ancak böyle bir şeye ne gerek vardı, ne de gerek kaldı. Sayın Ali Koç’un anlattığı olaylar azıyla, fazlasıyla yaşanmıştır. Bu zaten yıllardır bilinen bir olaydı. Ben Fenerbahçe kaptanıydım ve o zaman bir arkadaşımı savunmak için yapmam gerekeni yapmışımdır. Ancak acı olan Ali Koç’un bu kulübün efsanelerini para sayarken para için bu kulübü bırakıp gidenleri, efsane ve kulübün temel taşlarından göstermesi üzücüdür. Fenerbahçe’nin iyiliği için ne gerekiyorsa o olsun.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.