Uludüz Medya televizyon sektöründen sonra müzik dünyasına da giriş yaptı

“Kadına Şiddete Hayır” ve “Şöhretler Sahada” projelerinin sahibi Görkem Uludüz’ün sahibi olduğu Uludüz Medya televizyon sektöründen sonra müzik dünyasına da giriş yaptı.

TV8,5 da yayınlanan “Şöhretler Sahada” programının yapımcılığını üstlenen Görkem Uludüz “Kadına Şiddete Hayır” kampanyalarının destekçisi olmak adına kadın futboluna büyük bir yatırım içinde olduklarını ve bu desteklerinin süreceğini söyledi.

Bebek Pulihoz Restoranda yapılan davete spor, siyaset, medya ve müzik dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Projelerin Almanya ortağı Sibel Ekici ile birlikte müzik dünyasında da projeler imza atmak için yola çıkan Görkem Uludüz ilk albüm prodüktörlüğünü Zafer Peker ve Yasemin Demir düetine yaptı.

Sibel Ekici’nin yurt dışında yaşayan gurbetçiler arasında adeta bir şöhret avcısı olduğunu ve yakında müzik dünyasına iki yeni star kazandıracaklarını söyleyen Görkem Uludüz, projelerine destekte bulunan Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kaplakaslan’a ve eski milli futbolcu Hasan Kabze’ye teşekkür plaketi sundu.

Davete sevgilisi Beste Acar ile birlikte katılan ve gece boyunca davetlilerle Beste Acar ile yakından ilgilenen Görkem Uludüz ilişkileri hakkında ise “gayet iyi giden bir birlikteliğimiz var diyerek açıklamada bulundu.

Zafer Peker ve Yasemin Demir’in sahne aldıkları davette Uludüz Medya’nın müzik dünyasında ki yeni projeleri de önümüzde ki günlerde yapılacak bir davette tanıtılacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.