“Uludağ Music Festival” dünyanın en iyi sanatçılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor

Türkiye’nin ilk kış elektronik müzik festivali Uludağ Music Festival, 13-17 Ocak tarihleri arasında dünyanın en iyi sanatçılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. Gezi Makinesi, BUGECE.co ve Unitravel organizasyonu ile gerçekleşecek festival 4 gece 5 gün boyunca 5 farklı sahnede, Uludağ’ın büyüleyici atmosferini karlar üzerinde dev bir performans sahnesine dönüştürecek.

13 yabancı, 15’ten fazla yerli DJ’in art arda kabine geçeceği festivalin, merakla beklenen isimleri açıklandı. Tabu parçasıyla dünyaca ün kazanan Artbat; efsanevi Soma Records’un kurucusu sınırlanmayan sınırları zorlamayı seven Slam; psikedelik diyarlardaki koşulsuz müzik, ses ve hareket tutkusunu elektronik müzikle birleştiren Garzen Records’un kurucusu Red Axes, Agents Of Time, Caravaca, Shonky, Frankey & Sandrino, Mabbas, Ferhat Albayrak, Jennifer Cardini, Miyagi, Beegee, Nicolas Lutz, Paji, Cem G, Traümer, Cem G Ve Wolfson ve çok daha fazlası Uludağ Music Festival’de olacak.

"Uludağ Music Festival" dünyanın en iyi sanatçılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor 1
Jennifer Cardini

Merakla beklenen bu kış festivali, techno ve house müzik dünyasının önde gelen DJ’leri, akustik ses altyapısı ve birbirinden özel deneyimleri ile Uludağ’ı baştan yaratırken size sadece eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

arşiv haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAM OKU