Ukrayna’da Zelenskiy’nin tavrını destekleyenlerin oranı yüzde 91

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik işgal harekatından sonra Rating Sociological Group tarafından yapılan ankette, Zelenskiy’nin tavrını destekleyenlerin oranı yüzde 91.

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik işgali dördüncü gününde devam ediyor. Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, yaptığı açıklamalarda saldırılara karşı sonuna kadar direneceklerini vurguluyor.

Zelenskiy, açıklamaları Ukraynalılardan da karşılık buluyor. Rusya işgali sonrası Rating Sociological Group tarafından Ukrayna’da telefonla anket yapıldı.

Yapılan ankete göre; Zelenskiy’nin tavrını destekleyenlerin oranı yüzde 91. Ukrayna’nın Rus ordusunun saldırısına karşı başarı elde edeceğine inananlarını da yüzde 70.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.