Ukrayna’da denize giren adam mayına çarparak patladı

Ukrayna’nın Odessa plajında bir adam ‘mayın riski var’ uyarılarına aldırmadan denize girdi. Kısa süre sonra ailesinin gözleri önünde denizin içinde patlayarak hayatını kaybetti.

Ukrayna’nın ünlü Odessa plajı Rusya’nın Ukrayna’ya başlattığı savaş sonrası mayın tehlikesi nedeniyle kapatıldı. Ukrayna’nın en popüler duraklarından biri olan ve turistlerin her yıl sıkça gittiği plajda denize girmek yasaklandı. Ancak bir adam o yasağı dinlemeyince denizin içinde patlayarak hayatını kaybetti.

Yapılan tüm uyarılara rağmen yasaklı bölgede denize giren 50 yaşındaki Ukraynalı bir adam ailesinin gözleri önünde havaya uçtu. Odesa Bölge Polisi tarafından paylaşılan görüntüler adamın denize atlaması ile meydana gelen patlamayı dakika dakika gözler önüne serdi. Patlama sırasında denize giren kişinin vücudundaki parçalar etrafa saçıldı.

blank

Patlamaya neyin neden olduğu henüz netlik kazanmazken o sırada denizde olan başka bir adam olaydan yaralanmadan kurtuldu. Polisin açıklamasında şu ifadeleri yer aldı:

“Patlama ile talihsiz adam adeta parçalara ayrılırken, korkunç olaya plajdaki karısı ve oğlu ve aynı anda denizde yüzen bir arkadaşı da şahit oldu. Patlamaya neyin neden olduğu henüz netlik kazanmazken o sırada denizde olan başka bir adam olaydan yaralanmadan kurtulmayı başardı.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.