Uğur Özçelik ‘’Bu Yüzden’’

Uğur Özçelik ‘’Bu Yüzden’’ adlı ilk single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının sözü ve müziği yorumculuğunun yanında söz yazarlığı ile de dikkat çekecek olan Uğur Özçelik’e ait. Bu Yüzden adlı şarkının aranjesi ise son yılların önemli aranjörlerinden Okan Akı imzası taşıyor.

Çekimleri 8 saat süren şarkının video klip yönetmenliğini ise Alişan Günay üstlendi. 15 kişilik bir ekiple Ümraniye platolarında çekilen klipte sanatçının yüzü ön planda.

Yıllardır birçok sanatçının vokalistliğini üstlenen genç müzisyen sesi dışında, tarzı ve yakışıklılığıyla da genç kızların sevgilisi olacak. ‘’Bu Yüzden’’ adlı single çalışmasıyla müzik yolculuğuna başlayan Uğur Özçelik; konser çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini söyleyerek, sevenlerine birçok sürprizinin olduğunun sinyallerini verdi.

Biyografi
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzik Bölümünde eğitim alan Uğur Özçelik, İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 gibi oyunculuk okullarında Ayla Algan, Altan Gördüm ve Vahide Perçin gibi isimlerden eğitim aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.