Uğur Akyürek ‘Aşk İzi’

Başarılı müzisyen ve oyuncu Uğur Akyürek uzun zamandır üzerinde çalıştığı ilk albümü ‘Aşk İzi’ni yayınlandı.

Yıllardır klasik batı müziğinin yanı sıra film-dizi müzikleri, reklam jingle’ları,vokalistlik, seslendirme, müzikal ve oyunculuk alanlarında kendini ifade eden genç müzisyen, söz ve bestesi Onur Koç’a ait olan ‘Aşk İzi’ şarkısı ile dinleyicilere aşkın en saf halini anlatıyor.

Feridün Düzağaç, Vedat Sakman, Leman Sam ve daha bir çok değerli isim ile yıllardır çalışmalarını sürdüren ve sahnede kemanı ile harikalar yaratan yetenekli sanatçı, şimdi de sesi ve yorumu ile müzik sektörüne kaliteli bir albüm sunuyor.

Prodüktörlüğünü Uğur Akyürek’in yaptığı ‘Aşk İzi’ albümünde toplam 6 şarkı yer alıyor.
Besteleri ve sözleri ile Feridun Düzağaç, Onur Koç, Fırat Tanış, Emre Danacı, Hakan Erken, Ersin Bişgen gibi değerli sanatçılarla birlikte çalışan Uğur Akyürek’in ilk albümü ‘Aşk İzi’ Razaki Müzik etiketi ile 1 Şubat’ta tüm müzik marketlerde ve 4 Şubat’ta tüm dijital platformlarda…

UĞUR AKYÜREK’İN İLK VİDEO KLİBİNE YAKIN ARKADAŞI OYUNCU ‘TÜRKÜ TURAN’ EŞLİK ETTİ

İlk video klibini, aynı zamanda albümün çıkış şarkısı olan ‘Aşk İzi’ne çekti.

İç ve dış mekanda çekilen ‘Aşk İzi’nin klibinde, Uğur Akyürek’e başarılı oyuncu Türkü Turan eşlik etti. Birbirini seven iki insanın duygularını en saf haliyle gösteren klip siyah beyaz ve renkli olarak çekildi.

Yönetmenliğini ve kurgusunu Uğur Akyürek’in yaptığı klibin görüntü yönetmenliğini ise Burcu Özkan üstlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.