Ufuk Özkan’ın eski eşi Nazan Özen’den nafaka tepkisi

Bir süre önce sağlık sorunlarıyla ardından özel hayatıyla gündeme gelen oyuncu Ufuk Özkan bu kez nafaka davasıyla konuşuluyor. 1,5 sene önce boşandığı 17 yıllık eşi Nazan Özen, “Kasım ayından beri yaklaşık 6 aydır tek kuruş nafaka ödemiyor.” sözleriyle isyan etti.

Geçen aylarda önce sağlık sorunlarıyla, ardından özel hayatıyla gündeme gelen Ufuk Özkan boşanma davası sonrası mahkemenin belirlediği 45 bin TL nafakanın azaltılması için nafaka indirim davası açmıştı.

Şu günlerde tiyatro oyunlarında rol alan Ufuk Özkan’ın 16 yaşındaki oğlunun annesi 17 yıllık eşi Nazan Özen şu ifadeleri kullandı:

“Kasım ayından beri yaklaşık 6 aydır tek kuruş nafaka ödemiyor. Mayısta nafaka ceza davamız var. Kendisine her türlü ödeme kolaylığını ve anlayışı göstermemize rağmen hiçbir olumlu adım atmadı. En azından evladının temel ihtiyaçlarını gidermek adına iyi niyet göstermesi gerekirken kendisi konuyla ilgili olumsuz tavrını sürdürmekte ısrar ediyor.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.