gazetemag tv

‘Üç Kuruş’ heyecan dolu yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi ‘Üç Kuruş’ dün akşam heyecan dolu yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Bahar ve çocuğu gitmesin diye harekete geçen Kartal, yaptığı büyük sürpriz ile yıllar sonra sevdiği kadınla yeniden bir araya gelirken finalde ise oğlu Ateş’le kavuştu. Bu duygu dolu anlar izleyenleri de derinden etkilemeyi başardı. Diğer taraftan Ateş’i görmeye gelmeden önce Korkmaz’ı öldürerek intikam alan Kartal tüm dengeleri değiştirdi. Korkmaz’ın ölümünden sonra neler olacağı şimdiden büyük merak konusu oldu.

‘Üç Kuruş’un dün akşam yayınlanan 19. bölümünün finalinde Kartal, oğlu Ateş’in sevdiği şeyleri alarak heyecanla Bahar’ın kaldığı otele gitti. Burada havai fişek patlatan Kartal, elinde balonlarla ve kucağında bir yavru köpekle ilk kez Ateş’i gördü. Kendisini görünce el sallayan ve “Baba!” diye seslenen Ateş’in karşısında gözyaşlarını tutamayan Kartal, duygu dolu anlar yaşadı.

İşte o anlar;

SOSYAL MEDYA #ATEŞ’İ KONUŞTU

‘Üç Kuruş’, 19. bölümüyle TOTAL’de 5.05 izlenme oranı (rating), 11.86 izlenme payı (share), ABC1 20+’da 4.40 izlenme oranı (rating), 9.77 izlenme payı (share), AB’de 2.63 izlenme oranı (rating), 6.41 izlenme payı (share) elde etti. Bölüm etiketi #ateş Twitter Türkiye’de 5 saat 15 dakika boyunca, #ÜçKuruş etiketi ise 4 saat 20 dakika boyunca TT listesinde yer aldı.

KARTAL, EFE VE ÇETİN ÜÇ YIL SONRA YÜZLEŞTİ

Ferhan’ı feda etmek zorunda kalan Kartal, ondan devraldığı intikam planını devreye soktu. Bunun için Efe ve Çetin’le hareket etmesi gerektiğinin farkındaydı. Çetin’in kendisine ve Kartal’a ihanet ettiğini bilen Efe ise onu gördüğünde büyük bir öfke patlaması yaşadı. İkili arasında sert bir kavga yaşanırken Kartal, Efe ve Çetin’in kendi arkasından iş çevirdiği öğrendi ve ikisiyle yüzleşti. Kavgayı durduran Kartal, hedefleri aynı olduğu için iş birliği yapmak zorunda olduklarını söyledi. Böylelikle Kartal, Efe, Çetin arasında zorunlu bir iş birliğinin temelleri atıldı. Üçü birlikte ilk olarak Mesut’un deposuna baskına gitti. Şahin’in Mesut’u vurduğunu ve adamlarının deposunu aldığını öğrenen Kartal, duruma müdahale etti. Efe ve Çetin ile birlikte depoya baskın yaptı ve Şahin’in adamlarını alt ettiler.

Geberteceğim Seni!

KARTAL, BAHAR İÇİN UÇAK DURDURDU

Depodaki işleri bittikten sonra Kartal, Çetin’den Bahar ve çocuğunun yurt dışına gitmek üzere olduğunu öğrendi. Yerinde duramayan Kartal onları durdurabilmek için hızla harekete geçerken, Efe’nin önerisiyle havalimanı güvenliğini aradı ve bomba ihbarında bulundu. Seferlerin güvenlik sebebiyle durdurulduğunu öğrenen Bahar bunu Kartal’ın yaptırdığına emindi. Ateş’i Yeşim ile göndererek otele geri dönen Bahar, tahmin ettiği gibi burada Kartal’la karşılaştı. Sadece çocuğu için uçağı durdurduğunu düşünen Bahar, Kartal’a kırgındı. Kartal ise aslında Bahar’ın kalmasını, onunla bir aile olmayı istiyordu ancak gururundan ‘Gitme!’ demedi.

Anasızlığın Ne Demek Olduğunu Biliriz!

KARTAL VE ŞAHİN ARASINDA SAVAŞ BAYRAKLARI ÇEKİLDİ

Çetin’den Şahin’in nerede olduğunu öğrenen Kartal, kardeşine gözdağı vermek için karşısına çıktı. Herkesin içinde getirdiği çantadaki yılanları ortaya döken Kartal, Şahin’i kast ederek yıllarca koynunda yılan beslediğini söyledi. İkilinin karşı karşıya geldiği anlarda heyecan doruklara ulaşırken Kartal üstünlüğünü korumayı başardı. Bu sırada Şahin’in Korkmaz’la ortak olduğunu öğrenen Kartal, kardeşi tarafından bir kez daha hayal kırıklığına uğratıldı ve “Kardeşlik bitti!” diyerek savaş bayraklarını çekti. Ortalıktan kaybolan Konyalı, Leyla’nın karşısına çıktı. Konyalı’yı perişan halde bulan Leyla ona yardım etmeye çalışırken nezarethaneye düştü. Leyla’yı ve Konyalı’yı kurtaran ise Efe oldu.

KARTAL İLE BAHAR YENİDEN BİR ARADA

Şahin, hem Korkmaz’dan hem Kartal’dan kurtulacağı bir plan yaparak Korkmaz’ın deposuna baskın yapıp suçu Kartal’ın üzerine attı. Bu sırada Kartal, Bahar’ın gitmesine engel olmak için uğraşıyordu. Bahar yola çıktığında alevlerle her yere ‘gitme’ yazan Kartal, sevdiği kadını durdurmayı başardı. Üç yıl sonra ikili yeniden bir araya geldi.

Gitme!

KARTAL, KORKMAZ’I ÖLDÜRDÜ

Şahin’in kendisine kurduğu tuzaktan haberdar olan Kartal, Korkmaz’ı bitirmek için harekete geçti. Korkmaz’ı deposunda köşeye sıkıştırarak tıpkı yıllar önce onun Oktay’a yaptığı gibi onu vurdu. Sonunda Korkmaz’ı öldürerek intikamını alan Kartal, üzerine klarnet ve bir not bırakarak cesedi Şahin’in kapısının önüne bıraktı. Korkmaz’ın cesedini ve üzerindeki ‘babama’ notunu gören Oktay, Kartal’ın intikamını aldığını anladı.

Ölüm Ritmi!

‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.