Üç Kız Kardeş’in başrol oyuncuları sosyal medyadan gelen soruları cevapladı

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizisi Üç Kız Kardeş ilk bölümü ile 22 Şubat Salı akşamı ekrana geliyor.

Üç Kız Kardeş romanının yazarı ve dizide Nesrin karakterine hayat veren İclal Aydın’ın yanı sıra, üç kız kardeşi canlandıran Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Somer karakterine hayat veren Berker Güven, kamera karşısına geçerek sosyal medyadan gelen soruları cevapladı.

Eğlenceli ve renkli anlara sahne olan çekimde oyuncular gelen soruların dışında Üç Kız Kardeş’i de anlattı.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanacak olan Üç Kız Kardeş, ilk bölümü ile 22 Şubat Salı akşamı Kanal D’de.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.