Twitter, ‘retweet’ ile ilgili yeni özellik getiriyor

Sosyal medyadaki en önemli anlık bilgi kaynaklarından biri haline dönüşen Twitter, kullanıcıların bir tweet’in yorum içeren ve içermeyen tüm retweet’lerini görmelerini sağlayan yeni bir özelliği test etmeye başladı.

ABD’li şirket Twitter, bir süredir kullanıcıların bir tweet’in yorum içeren ve içermeyen tüm retweet’lerini görmelerini sağlayacak bir özelliği test ediyor.

Testin ne kadar süreceği bilinmese de, yeni özelliğin çok yakında platforma dahil edilmesi bekleniyor.

‘ALINTILANAN VE ALINTILANMAMIŞ TÜM RETWEET’LERİ GÖSTERİYOR’

Söz konusu yenilik tespit edildikten sonra, Twitter’ın ürün sorumlusu Kayvon Beykpour tarafından doğrulandı. Twitter’ın test ettiği yeni özellik, bir gönderinin alıntılanan ve alıntılanmamış tüm retweet’lerini gösteriyor.

Beykpour, konuya ilişkin yaptığı paylaşımda, “Bunu, bugün başlayan testin bir parçası olarak sunduk. Tüm Retweetleri herhangi bir tweetin yorumları ile kolayca görebilirsiniz. Deneyimleme şansınız olduysa ne düşündüğünüzü bize bildirin” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.