Tuvana Türkay: Biz nasıl bu hale geldik acaba?

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren oyuncu Tuvana Türkay, önceki akşam Instagram’ın hikaye kısmında, “Biz nasıl bu hale geldik acaba?” diyerek sitem etti.

29 yaşındaki oyuncu, birkaç gün önce deniz kenarında verdiği bir pozu paylaşarak, “Gözümü alan güneş değil, geleceğimin parıltısı” notunu eklemişti.

Ancak önceki akşam Instagram’ın hikaye kısmından paylaştığı bir yazı ile tüm dikkatleri üzerinde topladı.

blank
Tuvana Türkay

Tuvana Türkay sitemkar dolu sözleri sıralayarak paylaşımına şu notu düştü:

“Hayatında hiçbir çocuğun saçını bile kalbi ile okşamamış olanlar, başkalarının sevgisini hiçbir meziyeti olmayanlar ve meziyetlerini bulmak için uğraşmamış olanlar, başkalarının meziyetlerini hiçbir başarısı olmayanlar, başkalarının başarılarını ve hiçbir yaratıcılığı olmayanlar, yaratıcı olmak gayretindeki beyinleri ve ruhları yermek için bomboş bir çaba içerisindeler. Kimse de demiyor ki “Ben şimdiye kadar ne yaptım ki?” Yapanları eleştiriyorum, kimse sadece kendi hayatıyla, kendi yaptıkları veya yapamadıklarıyla ilgilenip, “Ben nasıl bir adım daha ileri giderim, kendime nasıl katkı sağlarım, kendimi geliştiririm, öğretirim, üretirim?” diye uğraşmıyor. Biz nasıl bu hale geldik acaba?”

Onur Tuna’dan Tuvana Türkay’a romantik evlilik teklifi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.