TUSAŞ: Qardaş Azərbaycan, biz gəldik!

Azerbaycan’da 4 gün sürecek olan TEKNOFEST’te Milli Muharip Uçak (MMU)’ın sanal gerçeklik simülatörü, HÜRKUŞ ve GÖKBEY ile yer alacak.

AZERBAYCAN (İGFA) – Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde Azerbaycan Bakü Crystal Hall’de ilk kez gerçekleşecek

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde Milli Muharip Uçak (MMU)’ın sanal gerçeklik simülatörü, HÜRKUŞ ve GÖKBEY ile yer alacak.

MMU sanal gerçeklik simülatörünün ilk kez yer alacağı festivalde ziyaretçiler VR teknolojisi ile MMU ile sanal olarak uçuş gerçekleştirme imkânına sahip olacak.

HÜRKUŞ ise gösteri uçuşu ile nefesleri kesecek. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii standında kariyer fırsatları konusunda ziyaretçiler bilgilendirilecek.

Azerbaycan’da 4 gün sürecek festivale ilişkin “Qardaş Azərbaycan, biz gəldik! 4 gün davam edəcək Texnofest Azərbaycanı əsla qaçırmayın. “A5 08” stendimizdə 7-dən 70-ə kimi hər kəsi gözləyirik” diyerek paylaşımda bulundu.

https://twitter.com/TUSAS_TR/status/1529747388658761728

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.