“Türkiye’nin Kanalı” Kanal D, 25 yaşında

19 Aralık 1993’te yayın hayatına başlayan, ulusal ve uluslararası platformda sayısız başarıya ve pek çok ilke imza atan “Türkiye’nin Kanalı” Kanal D, 25. yaşını kutluyor.

Çeyrek asırdır yayında olan Kanal D, 25’inci yaşını Demirören Medya Grubu’nun üst düzey yöneticilerinin ve çalışanlarının katılımıyla dün (19 Aralık Çarşamba) Demirören TV Center binasında kutladı.

Kutlamada konuşma yapan Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, “Kanal D’nin anlamlı bir gününde beraberiz. Bizim sektörde ne kadar programlar, diziler ön planda gözükse de en önemli kaynak, insan kaynağıdır. Dolayısıyla bizleri bugünlere getiren geçmişten bugüne kadar, ilk yöneticilerinden ilk çalışanlarına kadar herkese kutlu olsun, nice 25 yılları hep birlikte bu sektörde bu kanalda kutlamak nasip olsun” dedi.

“Türkiye’nin Kanalı” sloganıyla 25 yıldır her kesimi, her yaştan izleyiciyi kucaklayan, Türk televizyon tarihinde öncü televizyon kanalı olan Kanal D, ürettiği içeriklerle ilgi odağı olmaya devam ediyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.